medarmonisanat

Ara
İçeriğe git

Ana Menü

EĞİTMENLERİMİZ


MEDAR NEŞET KIRŞEHİRLİ
Piyano / Yan Flüt / Saksafon

Müzik eğitimine küçük yaşta başlayan eğitmenimiz,
1993 yılında Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü özel yetenek sınavlarını kazanarak profesyonel müzik eğitimine başladı. Ortaöğretimi tamamladıktan sonra 1997 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nü kazanarak bir yıl okudu. 1998 yılında tekrar üniversite sınavına girerek İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazandı ve başarıyla bitirdi.

Konservatuar eğitimimi sürdürürken 1999 yılında TRT İstanbul Radyosu Gençlik Korosu sınavını kazanarak, müzik eğitimini koristlik yaparak geliştirdi. 2003-2004 yılında İtalyan Benetton firmasının daveti üzerine İtalya’da Benetton- Fabrica Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde müzikal çalışmalarda bulundu ve şu anda Türkiye’de ve tüm dünyada satışa sunulan Credo-The Live Connections albümüne katkıda bulundu.

Vatani görevini de müzisyen olarak tamamlayan eğitmenimiz yan flüt, gitar, piyano, mey, akordeon, ritm perküsyon vb. enstrümanlar çalmaktadır. 1998 yılından bu yana çeşitli dersane, kurs, sanat merkezi, kültür ve spor kompleksi, devlet okulları  vb. eğitim kurumlarında özel enstrüman dersleri veren eğitmenimiz halen kuruculuğunu üstlendiği Medarmoni Sanat Akademisi’nde müzikal çalışmalarına eğitmen olarak sürdürmektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________CEMAL AKDEMİR
Gitar

1978 yılında İstanbul’da doğdu. Pera Güzel Sanatlar Akademi’sinde müzik eğitimi alarak İzi Eli ile jazz gitar, Ilgaz Berakay ile klasik gitar çalıştı.

Birçok yerde sahne alan eğitmenimiz halen Medarmoni Sanat’ta gitar çalışmalarını sürdürmektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________EMEL GÜÇLÜ
Yetenek Sınavlarına Hazırlık (Resim) / Hobi Resim / Stilistlik / Tekstil Tasarımı

17.02.1983 yılında Çorlu’da doğdu. Lise eğitimini Kız Meslek Lisesi Resim bölümünde tamamlayarak 2000 yılında Trakya Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi Resim - İş öğretmenliği ana sanat resim öğretmenliğini kazanarak eğitimini tamamladı.

Birçok karma sergide eserleri yer alan eğitmenimiz özel olarak resim dersleri ve yetenek sınavlarına hazırlık dersleri vererek öğrencilerine Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü, Marmara Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü, Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı, Yıldız Teknik Üniversitesi Resim Bölümü vb. kazandırmıştır.

Halen Medarmoni Sanat’ta çocuk ve yetişkinler ile Hobi Resim Çalışmaları, Yetenek Sınavlarına Hazırlık, Tekstil Tasarımı ve Stilistlik derslerine devam ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________GÜLSEREN ÜNAL
Yetenek Sınavlarına Hazırlık (Resim) / Hobi Resim / Stilistlik / Tekstil Tasarımı

21.04.1975 yılında Bilecik’te doğdu. 1999 yılında Trakya Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi Resim öğretmenliği ana sanat dalını kazanarak eğitimini tamamladı.

2000-2004 yılları arasında Trakya Birlik Sergi ve galeri salonunda karma resim sergisinde eserleri yer alan eğitmenimiz 2006 yılında Cemil İpekçi ile stilistlik üzerine çalışmalar yapmıştır.

Özel resim dersleri ve Güzel Sanatlar Fakülteleri Yetenek Sınavlarına Hazırlık dersleri veren eğitmenimiz halen Medarmoni Sanat’ta çocuk ve yetişkinler ile Hobi Resim çalışmaları, Temel Sanat Eğitimi, Yetenek Sınavlarına Hazırlık çalışmaları, Stilistlik, Tekstil Tasarımı dersleri çalışmalarına devam etmektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________GÖRKEM TEKİN
Ud / Cümbüş / Buzuki

Müziğe küçük yaşlarda bağlama çalarak başlayan eğitmenimiz, konservatuarda eğitimini sürdürürken bağlamanın yanında ud, cümbüş ve buzukiyi de ekleyerek enstrüman yelpazesini genişletmiştir. Sahne çalışmalarını da bu enstrümanları profesyonel olarak kullanarak icra etmektedir.

Çeşitli kurslarda enstrüman dersleri veren eğitmenimiz, enstrüman çalışmalarını çocuk ve yetişkinler ile halen Medarmoni Sanat Akademisi
nde sürdürmektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________GÜVEN ATABEY AYDIN
Ney

Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi M.Y.O ‘da tamamlayan eğitmenimiz,  Ali Özkan Demir’den ney dersleri alarak çeşitli müzik etkinlikleri ve organizasyonlarda neyzen olarak yer almıştır. Bunun yanında, Şah’eser adında bir araya getirdiği müzik topluluğu ile tasavvuf müziği çalışmaları yapmıştır.

Eğitmenimiz, Medarmoni Sanat Akademisi’nde Ney branşında özel ders çalışmalarını sürdürmektedir.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


SERCAN BAYRİ
Viyolonsel (Çello)


Müzik eğitimine çello branşında Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde başlayan eğitmenimiz, lise eğitiminden sonra Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde bir sene eğitim almıştır. Ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümüne geçerek çello bölümünde Andres Rodrigo Lopez ile hâlen çalışmalarını aktif olarak sürdürmektedir.

Çeşitli festivallerde çellist olarak görev alan eğitmenimiz, İstanbul Film Müzikleri Orkestrası’nda çellist olarak görev almanın yanısıra özel ders çalışmalarını Medarmoni Sanat Akademisi’nde devam ettirmektedir.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________SONGÜL BİNGÖL
Tiyatro
/ Yaratıcı Yazarlık

Tiyatro eğitimine lise yıllarında başlayan eğitmenimiz Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Tiyatro, dizi, sinema ve reklam deneyimleri olan eğitmenimiz çeşitli oyun ve sahnelemelerde yer almıştır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünde tamamlayan eğitmenimiz çalışmalarını halen Medarmoni Sanat Akademisinde yaratıcı drama, tiyatro bölümü yetenek sınavlarına hazırlık ve yaratıcı yazarlık dersleri vererek sürdürmektedir.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________TOLGA VOLKAN KILIÇ
Kanun


Eğitmenimiz, müzik eğitimine ortaöğretim sonrası kazandığı İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet  Konservatuarı Çalgı Eğitimi Bölümü’nde başlamış ve lise ile üniversite eğitimini aynı üniversitede tamamlamıştır.

Kanun branşında konser ve sahne deneyimi olan eğitmenimiz, özel enstrüman dersleri ve halk eğitim merkezlerinde müzikal çalışmalar yapmıştır.

Eğitmenimiz, Medarmoni Sanat Akademisi’nde kanun çalışmalarını sürdürmektedir.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________TUBA EMLER
Keman


1987 doğumlu
eğitmenimiz profesyonel müzik eğitimine Güzel Sanatlar Lisesi’nde, anasanat dalı keman eğitimi alarak başladı. Mezun olduğu sene, Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü'nü kazanarak keman eğitimine devam etti.

Eğitim sürecinde üniversite orkestrası ile çeşitli solo ve orkestra konserler verdi. Çeşitli kurs ve müzik evlerinde keman dersleri veren eğitmenimiz devlet okulunda görevini sürdürmekte ve halen müzikal çalışmalarına Medarmoni Sanat Akademisi’nde  devam etmektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön